Global Keratin obsahuje Juvexin™

Global Keratin obsahuje speciální směsi přírodních emolientů, esenciálních olejů a silikonu. Hvězdou je patentovaná ingredience Juvexin™, což je speciální směs keratinu optimálně připravená pro vlasy. Juvexin je nehydrolizovaný a obsahuje intaktní keratinové proteiny získávané z novozélandských ovcí pomocí postupů přátelských k životnímu prostředí.

 

Juvexin je vhodný pro všechny typy vlasů, eliminuje krepatění, vyrovná a vyhladí nežádoucí zvlnění, hlavně dodává důležité ošetření a hydrataci zevnitř vlasu. Keratin zlepšuje kvalitu vlasu, vyplňuje a posiluje jej.
Vlna novozélandských ovcí poskytuje ten nejpružnější keratin, protože obsahuje cysteinové aminokyseliny. GKhair používá pro získávání keratinových proteinů studený postup, který zachovává cysteinové vazby a velké i malé molekuly zůstávají nedotčeny.

Juvexin™ není tepelně upravován, a proto nedochází k rozpadu a členění proteinu. Je vhodný na všechny typy vlasů. Vlasy jsou po aplikaci ovladatelnější, měkčí, lesklejší, hladší, a to až po dobu 5 měsíců.

 


JSME TAKÉ na...

facebook Studio Lilie Liberec

 

Kontakt

Studio Lilie - Alice Bednářová
Liliová 5
Liberec
PSČ 460 01
Otevřeno:
Po - Pá - 9.00 - 17.00 hod
So - Ne - po tel. dohodě
Jiný čas - po tel. dohodě
46052917