Úvodní stránka » Kosmetika Liberec » Kosmetické služby a ceník studia Lilie Liberec

Kosmetické služby a ceník studia Lilie Liberec

Chemický peeling pro omlazení pleti

Rozzářená a jemná pleť je ozdobou každého obličeje. Jednou z cest, jak takového výsledku docílit, je chemický peeling. Jedná se o omlazovací efekt za pomoci ovocných kyselin které vám během vícestupňového peelingu zaručí vyhlazení, rozjasnění, vyrovnání a zjemnění pleti. Omlazení pleti pomocí chemického peelingu je vhodné pro jakýkoliv typ pokožky.

 

Účinky chemického peelingu

 • Omlazení pleti, zjemnění vrásek
 • Odstranění pigmentových skvrn
 • Pomáhá s problematickou pletí
 • Podpora vzniku nových buněk
 • Zmenší a vyčistí póry
 • Redukuje mastnou pleť a akné
 • Hloubková regenerace pleti

 • SKIN RESULTS SERUM značky PHYRIS Obsahuje AHA kyseliny, které znatelně redukují vrásky, hyper-pigmentaci a rozšířené póry. Tento přípravek je vhodný i pro citlivou pokožku, neobsahuje žádný parafin ani paraben. Odměnou za vaši námahu vám bude rozzářená, vyhlazená a zjemněná pokožka. Vyhlazení vrásek i jizev. Hloubka peelingu závisí na citlivosti pokožky a upravuji ji individuálně. Procedury se několikrát opakují, aby se tkáň kompletně obnovila a zregenerovala. Díky tomu dochází k vyhlazení vrásek i jizev a celkově pleť vypadá svěže.

 • Délka ošetření 50 - 60 minut

  Cena 790,- Kč

 • Výhodný balíček - 3 ošetření 2200,-Kč

  

Kosmetické ošetření

Vaše pleť je denně namáhána. Působí na ni sluneční paprsky, vítr či prach. Rozzářený usměvavý obličej sluší každému, proto je důležité dopřát své pleti každý den malou péči v podobě výživy a hydratace. Jednou měsíčně však nechte tuto péči na mě – připravím vám kompletní kosmetické ošetření pleti. A vězte, že si u mě odpočine a novou energii načerpá nejen vaše pleť, ale i vy.

Hloubkové čištění pleti

Ať již řešíte nějaký problém, nebo jen chcete svoji pleť hýčkat, doporučím vám nejvhodnější postupy ošetření, aby vaše pleť zářila nejen po skončení procedury, ale ještě dlouho po té. Zabývám se ošetřením obličeje a povrchovým i hloubkovým čištěním pleti, abyste se vaše pleť cítila skvěle. 


Ceník kosmetické péče 

Základní ošetření

Povrchové čištění,tonizace,ferment peeling,hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí,masáž obličeje+ zapracování masky dle typu pleti,aktivace somi,krém dle typu pleti,závěrečná péče.

Cena 850,-


Hydratační ošetření Hydro Activ + zapracování hyluronového séra galvanickou žehličkou. Maximální dávka hydratace pomocí kyseliny hyaluronové díky čemuž dojde k vyhlazení vrásek. Povrchové čištění, peeling, tonizace, úprava obočí, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí,aplikace hyalurovoného séra a zapracování galvanickou žehličkou, masáž obličeje,krku,dekoltu, maska Hyaluron Sensation,oční hyaluron krém, závěrečná péče.

Cena 950,-


Hydratační ošetření Hydro Activ
 Povrchové čištění,tonizace, ferment peeling,hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí,úprava obočí,masáž(obličej,krk,dekolt)maska Hyaluron Sensation ,somi balm,oční hyaluron krém. závěrečná péče.

Cena 950,-

 


Protivrásková péče Triple A

Jedinečné intenzivní protivráskové ošetření dosahující úchvatné a viditelné omlazení pleti díky trojitému vitamínu A a dalším účinným látkám která chrání pleť před dehydratací. Povrchové čištění, peeling, tonizace, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí, případná depilace,aktivace Somi, masáž obličeje,krku,dekoltu, maska Retinol depot-hedvábná intenzivní protivrásková maska, koncentrát Anti Age,oční krém Retinol eye, závěrečná péče.

Cena od 990,- Kč

 


Ceník ostatního

Trvalá na řasy- 690,-

Úprava obočí 70-100,-

Barvení řas 100,-Kč (jen při kosmetiském ošetření)

Barvení obočí 100,-Kč (jen při kosmetiském ošetření)

 


JSME TAKÉ na...

facebook Studio Lilie Liberec

 

Kontakt

Studio Lilie - Alice Bednářová
Liliová 5
Liberec
PSČ 460 01
Otevřeno:
Po - Pá - 9.00 - 17.00 hod
So - Ne - po tel. dohodě
Jiný čas - po tel. dohodě
46052917